1302

 

Mayland Real Estate, zarządca krakowskiego Centrum Serenada, stawia na prosprzedażowe wsparcie najemców. Ta strategia przekłada się na wielopłaszczyznową współpracę przy realizacji licznych programów motywujących najemców.

 

Mayland nagrodzone dzwieki Serenady 0402

 

Gala Eurobuild Awards 2019

 

W 2019 roku krakowska galeria Serenada okazała się najlepsza w konkursie Eurobuild Awards wśród centrów handlowych ocenianych przez najemców. Tuż za nią uplasowały się: szczecińskie Galaxy i poznańskie Factory

 

Mayland nowe projekty 2201

Kraków, Rzeszów i Warszawa to miasta na które w najbliższej przyszłości stawia firma Mayland. Maciej Kiełbicki, dyrektor zarządzający i członek zarządu Mayland Real Estate podsumowuje miniony rok i zapowiada nowe inwestycje.

 

Mayland Eurobuild 0402

Gala Eurobuidl Awards 2019

 

Według najemców najlepszym menedżerem w branży centrów handlowych okazał się zarządca i właściciel krakowskiego Centrum Serenada – Mayland Real Estate. Serenada otrzymała również tytuł najlepszego centrum handlowego – to kolejna nagroda przyznana głosami najemców. W imieniu firmy nagrody odebrał Maciej Kiełbicki, dyrektor zarządzający i członek zarządu Mayland RE.