serenada 2

 

Portfolio nagród zdobytych przez Mayland Real Estate powiększyło się o kolejne wyróżnienia - Shopping Centre of the Year dla krakowskiego Centrum Serenada oraz Shopping Centre Manager of the Year dla Maylandu. Wręczenie nagród odbyło się 3 grudnia w Warszawie podczas jubileuszowej gali „Dekada sukcesów!” Eurobuild Awards 2019.

 

Każda zdobyta nagroda jest dla nas ważna, ale te najcenniejsze to wyróżnienia przyznawane przez najemców, naszych najbliższych partnerów. W tym roku zostaliśmy docenieni przez nich aż dwukrotnie. Dla całego teamu Maylandu, który jest adresatem tych nagród, to potwierdzenie jakości wykonywanej przez nas pracy – powiedział Maciej Kiełbicki, członek zarządu, dyrektor zarządzający Mayland Real Estate.

 

Krakowskie Centrum Serenada jest laureatem m.in. CEE Retail Real Estate Awards 2017 – Retail Project oraz Property Design Awards 2018. Centrum zostało otwarte w 2017 r. Na powierzchni 42 000 mkw. oferuje klientom 170 sklepów i punktów usługowych oraz bogatą ofertę wypoczynkowo-rekreacyjną. Zarządcą obiektu jest Mayland Real Estate.

 

Mayland Real Estate to wiodący deweloper i zarządca dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995r., jako spółka Grupy Casino. Mayland oddał do użytku nowoczesne centra handlowe: Serenadę w Krakowie, Rivierę w Gdyni, Jantar w Słupsku, Pogorię w Dąbrowie Górniczej oraz Karolinkę w Opolu. Spółka ma także portfel projektów w całym kraju.