logo fortwola

fbfbig

 

REGULAMIN AKCJI „Wielkanoc z Fortem Wola”

 1. Ze strefy Animacji w ramach akcji „Wielkanoc z Fortem Wola” mogą skorzystać wszyscy Klienci centrum handlowego Fort Wola.
 2. Dzieci poniżej 4. roku życia mogą uczestniczyć w animacjach i wszystkich aktywnościach prowadzonych przez animatora wyłącznie pod stałą opieką rodziców lub opiekunów.
 3. Dzieci powyżej 4. roku życia mogą uczestniczyć w animacjach i wszystkich aktywnościach prowadzonych przez animatora bez opieki za zgoda rodziców lub opiekunów.
 4. Dzieci z chorobami powodującymi wpływ na ich bezpieczeństwo mogą uczestniczyć w animacjach i wszystkich aktywnościach prowadzonych przez animatora wyłącznie pod stałą opieką rodziców lub opiekunów.
 5. Animator nie ponosi odpowiedzialności karnej za dzieci uczestniczące w animacjach.
 6. Zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem zawartym w ofercie. Rozpoczynają się i kończą o wskazanej godzinie.
  Trwają w dn.: 6-7.04.2023r, od 10:00 do 19:00
 7. Organizatorzy animacji zastrzegają sobie prawo do zmiany programu animacji, uczestnicy oraz opiekunowie zostaną poinformowani o tej ewentualności.
 8. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się do punktualnego przyprowadzenia i odbioru dziecka z animacji. Informując animatora o pozostawieniu/odbioru dziecka.
 9. Animatorzy w trakcie prowadzenia Animacji zabawiają Uczestników - dzieci, ale nie dokonują zmian pampersów lub nie podają posiłków/przekąsek/leków.
 10. Rodzic/opiekun prawny jest zobowiązany do wpisania dziecka na listę obecności u Animatora, podając dane kontaktowe do siebie.

 

KONTAKT

FORT WOLA

ul. Połczyńska 4
01-378 Warszawa

E-MAIL:

biuro@fortwola.pl

TELEFON:

+48 22 535 04 82

 

fort wola stopka

WYDARZENIA | SKLEPY | DOJAZD

REGULAMIN CH FORT WOLA
REGULAMIN PARKINGU CH FORT WOLA
REGULAMIN PLACU ZABAW DLA DZIECI

JAK DOJECHAĆ?

Wyświetl na mapie: Zobacz na mapie ikonka